Lumex Opto/Components Inc.
Produkt-Nr.:
W57M-110N
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
PBS 16MM SPST 0.1A 48V MOM METAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.8325
$9.8325
500
$9.695928
$4847.964
1000
$8.695588
$8695.588
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 16.15mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 10mA (AC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | W57M |
| Type | Standard |
| Switch Function | Off-Mom |
| Voltage Rating - AC | 12 V |
| Electrical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Silver |