TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Produkt-Nr.:
W58-XA6A4A-3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CIR BRKR THRM 3A 250VAC 50VDC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.467
$7.467
5
$7.2029
$36.0145
10
$6.935
$69.35
40
$5.334725
$213.389
100
$4.534635
$453.4635
300
$4.267846
$1280.3538
500
$3.734374
$1867.187
1000
$3.601004
$3601.004
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Actuator Type | Push to Reset |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | W58 |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Illumination | - |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Tray |
| Breaker Type | Thermal |
| Base Product Number | W58 |