TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Produkt-Nr.:
W58-XB1A4A-1.50
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CIR BRKR THRM 1.5A 250VAC 50VDC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.7825
$10.7825
5
$10.4006
$52.003
10
$10.01585
$100.1585
40
$7.7045
$308.18
100
$6.54873
$654.873
300
$6.163534
$1849.0602
500
$5.393112
$2696.556
1000
$5.2005
$5200.5
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Actuator Type | Push to Reset |
| Current Rating (Amps) | 1.5A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | W58 |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Illumination | - |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Tray |
| Breaker Type | Thermal |
| Base Product Number | W58 |