TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Produkt-Nr.:
W58-XB1A4A-3.5
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CIR BRKR THRM 3.5A 250VAC 50VDC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.83
$10.83
5
$10.4405
$52.2025
10
$10.05385
$100.5385
40
$7.733475
$309.339
100
$6.573525
$657.3525
300
$6.186846
$1856.0538
500
$5.413499
$2706.7495
1000
$5.220155
$5220.155
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Actuator Type | Push to Reset |
| Current Rating (Amps) | 3.5A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | W58 |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Illumination | - |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Tray |
| Breaker Type | Thermal |
| Base Product Number | W58 |