TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Produkt-Nr.:
W58-XC4C12A-4
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CIR BRKR THRM 4A 250VAC 50VDC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.0035
$10.0035
5
$9.6444
$48.222
10
$9.2872
$92.872
40
$7.144
$285.76
100
$6.072305
$607.2305
300
$5.715134
$1714.5402
500
$5.000762
$2500.381
1000
$4.822162
$4822.162
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Actuator Type | Push to Reset |
| Current Rating (Amps) | 4A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | W58 |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Illumination | - |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Tray |
| Breaker Type | Thermal |
| Base Product Number | W58 |