W601-WF1WF1-12INCH
WITHWAVE CO LTD
Produkt-Nr.:
W601-WF1WF1-12INCH
Hersteller:
WITHWAVE CO LTD
Beschreibung:
CBL ASSY 1MM JACK TO JACK 12"
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 165°C
Cable Type 1.81mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector 1.0mm Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Violet
2nd Connector 1.0mm Jack
Product Status Active
Series W6
Length 12.00" (304.80mm)
Mfr WITHWAVE CO LTD
1st Contact Gender Female
Style 1.0mm to 1.0mm
Features -
Package Bag
Frequency - Max 110 GHz