Winbond Electronics
Produkt-Nr.:
W9412G6JB-4
Hersteller:
Paket:
60-TFBGA (8x13)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC DRAM 128MBIT SSTL 2 60TFBGA
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Clock Frequency | 250 MHz |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Memory Interface | SSTL_2 |
| Memory Organization | 8M x 16 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Memory Type | Volatile |
| Supplier Device Package | 60-TFBGA (8x13) |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | 12ns |
| Access Time | 48 ns |
| Memory Size | 128Mbit |
| Package / Case | 60-TFBGA |
| Technology | SDRAM - DDR |
| Voltage - Supply | 2.4V ~ 2.7V |
| Mfr | Winbond Electronics |
| Package | Tray |
| Memory Format | DRAM |
| Base Product Number | W9412G6 |