Winbond Electronics
Produkt-Nr.:
W9864G6JB-6I
Hersteller:
Paket:
60-VFBGA (6.4x10.1)
Charge:
-
Beschreibung:
IC DRAM 64MBIT LVTTL 60VFBGA
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Clock Frequency | 166 MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Memory Interface | LVTTL |
| Memory Organization | 4M x 16 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Memory Type | Volatile |
| Supplier Device Package | 60-VFBGA (6.4x10.1) |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |
| Access Time | 5 ns |
| Memory Size | 64Mbit |
| Package / Case | 60-TFBGA |
| Technology | SDRAM |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Winbond Electronics |
| Package | Tray |
| Memory Format | DRAM |
| Base Product Number | W9864G6 |