WB0402T51NSJ
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
WB0402T51NSJ
Beschreibung:
WW IND. 0402 51NH 5%
Auf Lager : 8000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 4000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 25 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.026" (0.66mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 100 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.047" L x 0.025" W (1.19mm x 0.64mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 820mOhm Max
Inductance 51 nH
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 1.75GHz