Transforming Technologies
Produkt-Nr.:
WB2695P10
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
10',DUAL 4MM,PARKING STATION
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Strap Material | Fabric |
| Strap Closure | Snap Lock |
| Strap Termination | 4mm Snap Stud |
| Size | One Size |
| Color | Black, Maroon |
| Cord Termination | 4mm Snap Socket, Banana Plug |
| Product Status | Not For New Designs |
| Resistance | 1 mOhms |
| Series | WB2695P |
| Type | Wrist Strap with Cord |
| Cord Length | 10' (3.05m) |
| Mfr | Transforming Technologies |
| Features | - |
| Package | Box |
| Cord Type | Straight |
| Number of Conductors | 2 |