WB4P140HA1
JAE Electronics
Produkt-Nr.:
WB4P140HA1
Hersteller:
JAE Electronics
Beschreibung:
CONN PLUG 140POS R/A GOLD
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 140
Contact Finish Thickness 4.00µin (0.100µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.537" (13.65mm)
Mounting Type Through Hole, Right Angle
Product Status Obsolete
Series WB4
Mfr JAE Electronics
Pitch 0.020" (0.50mm)