WCL3225-6R8-R
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
WCL3225-6R8-R
Beschreibung:
FIXED IND 6.8UH 310MA 1.5OHM SMD
Auf Lager : 1887
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 12 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.089" (2.25mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 310 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.114" W (3.50mm x 2.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.5Ohm Max
Inductance 6.8 µH
Series WCL3225
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 35MHz