WCLA2520V1-2R2-R
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
WCLA2520V1-2R2-R
Paket:
1008
Beschreibung:
CHIP IND 2.2UH 0.775A SMT 2 PAD
Auf Lager : 2940
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 12 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 775 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.098" W (2.92mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 210mOhm Max
Inductance 2.2 µH
Series WCLA2520V1
Type Wirewound
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 78MHz