WCLA3225V1-100-R
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
WCLA3225V1-100-R
Paket:
1210
Beschreibung:
CHIP IND 10.0UH 0.57A SMT 2 PAD
Auf Lager : 2918
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 570 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.142" L x 0.110" W (3.60mm x 2.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 390mOhm Max
Inductance 10 µH
Series WCLA3225V1
Type -
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 25MHz