WCLA3225V1-330-R
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
WCLA3225V1-330-R
Beschreibung:
CHIP IND 33.0UH 0.285A SMT 2 PA
Auf Lager : 1960
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 285 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.142" L x 0.110" W (3.60mm x 2.80mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 1.5Ohm Max
Inductance 33 µH
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 12MHz