WCLA3225V1-471-R
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
WCLA3225V1-471-R
Beschreibung:
CHIP IND 470UH 0.086A SMT 2 PAD
Auf Lager : 2744
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq 10 @ 1MHz
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 86 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.142" L x 0.110" W (3.60mm x 2.80mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 18.1Ohm Max
Inductance 470 µH
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 2.6MHz