WCR302504701JB
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
WCR302504701JB
Hersteller:
Vishay Sfernice
Beschreibung:
WCR 30X250 4K7 5% BO14
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 120°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.378" Dia x 9.843" L (35.00mm x 250.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 4.7 kOhms
Series WCR
Power (Watts) 1500W