Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
WCR302504701JB
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
WCR 30X250 4K7 5% BO14
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -55°C ~ 120°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 1.378" Dia x 9.843" L (35.00mm x 250.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Mounting Feature | Brackets (not included) |
| Resistance | 4.7 kOhms |
| Series | WCR |
| Power (Watts) | 1500W |
| Package / Case | Radial, Tubular |
| Coating, Housing Type | Silicon, Vitreous Enamel Coated |
| Mfr | Vishay Sfernice |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Box |
| Lead Style | Solder Lugs |