WCR38250A4700JB
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
WCR38250A4700JB
Hersteller:
Vishay Sfernice
Beschreibung:
WCR 38X250 470U A 5% BO12
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 120°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.693" Dia x 9.843" L (43.00mm x 250.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 470 Ohms
Series WCR
Power (Watts) 2000W