WE095162WJ25238BJ1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
WE095162WJ25238BJ1
Beschreibung:
CAP CER 2500PF 14KV
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 14000V (14kV)
Mounting Type -
Size / Dimension -
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Ratings -
Series -
Package / Case -
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 2500 pF