WEC3R0505QG
VINATech Co LTD
Produkt-Nr.:
WEC3R0505QG
Hersteller:
VINATech Co LTD
Beschreibung:
5F 3.0V 10*20 EDLC
Auf Lager : 274
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Height - Seated (Max) 0.846" (21.50mm)
Tolerance -10%, +30%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Termination PC Pins
Voltage - Rated 3 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm @ 1kHz
Series -
Package / Case Radial, Can
Mfr VINATech Co LTD
Capacitance 5 F