WF125420WN76238BJ1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
WF125420WN76238BJ1
Beschreibung:
CAP CER 7600PF 18KV SCREW
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 16.535" (420.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 18000V (18kV)
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.827" Dia (148.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Ratings -
Series TWXF
Package / Case Nonstandard, Screw Terminals
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 7600 pF