WF135250WL50236BJ1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
WF135250WL50236BJ1
Beschreibung:
CAP CER 5000PF 16KV SCREW
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 9.843" (250.00mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16000V (16kV)
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.315" Dia (135.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Ratings -
Series TWXF
Package / Case Nonstandard, Screw Terminals
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 5000 pF