WF135285WP50236BJ1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
WF135285WP50236BJ1
Beschreibung:
CAP CER 5000PF 20KV SCREW
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 11.220" (285.00mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 20000V (20kV)
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.315" Dia (135.00mm)
Capacitance 5000 pF