WF165278WP60238BJ1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
WF165278WP60238BJ1
Beschreibung:
CAP CER 6000PF 20KV SCREW
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 10.945" (278.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 20000V (20kV)
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.693" Dia (170.00mm)
Capacitance 6000 pF