Zuhause / Coaxial Cables (RF) / W.FL-2LP-04N2-A-70SM
minImg
W.FL-2LP-04N2-A-70SM
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
W.FL-2LP-04N2-A-70SM
Beschreibung:
CBL ASSY W.FL PLUG-PLUG 2.756"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.81mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector W.FL Plug, Right Angle
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector W.FL Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series W.FL
Length 2.756" (70.00mm)
Mfr Hirose Electric Co Ltd
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style W.FL to W.FL
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz