Zuhause / Coaxial Cables (RF) / WFL-2LPHF-04K2T-A-SE25
minImg
WFL-2LPHF-04K2T-A-SE25
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
WFL-2LPHF-04K2T-A-SE25
Beschreibung:
CBL ASSY W.FL PLUG-PLUG 0.984"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.81mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector W.FL Plug, Right Angle
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector W.FL Plug, Right Angle
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series W.FL
Length 0.984" (25.00mm)
1st Connector Mounting Feature -
Style W.FL to W.FL
Features -
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz