Zuhause / Coaxial Cables (RF) / WFL-2LPHF6-04N1TV-AA71.2F
minImg
WFL-2LPHF6-04N1TV-AA71.2F
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
WFL-2LPHF6-04N1TV-AA71.2F
Beschreibung:
CBL ASSY W.FL PLUG-PLUG 2.795"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.81mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector W.FL Plug, Right Angle
Ingress Protection -
Color White
2nd Connector W.FL Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series W.FL
Length 2.795" (71.00mm)