Zuhause / Coaxial Cables (RF) / W.FL2-2LP-04F1-AC-NM65A
minImg
W.FL2-2LP-04F1-AC-NM65A
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
W.FL2-2LP-04F1-AC-NM65A
Beschreibung:
CBL ASSY W.FL2 PLUG-PLUG 2.559"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.81mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector W.FL2 Plug, Right Angle
Ingress Protection -
Color White
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector W.FL2 Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series W.FL2
Length 2.559" (65.00mm)
Mfr Hirose Electric Co Ltd
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style W.FL2 to W.FL2
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz