Zuhause / Coaxial Cables (RF) / WFL2-2LPHF6-04N2TV-A-79A
minImg
WFL2-2LPHF6-04N2TV-A-79A
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
WFL2-2LPHF6-04N2TV-A-79A
Beschreibung:
CBL ASSY W.FL2 PLUG-PLUG 3.110"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.81mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection -
Color Black
Series W.FL2
Length 3.110" (79.00mm)