WFMA2512R0200FEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WFMA2512R0200FEA
Paket:
2512
Beschreibung:
RES 0.02 OHM 3.0 W 1% 2512 SMD
Auf Lager : 1079
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±110ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 20 mOhms
Series WFM
Power (Watts) 3W