WFMB2512R2000FEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WFMB2512R2000FEA
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
2512
Beschreibung:
WFMB2512 .2 1% NICR EA E3
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±35ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 200 mOhms
Series WFM
Power (Watts) 3W