WFMB2512R4700FEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WFMB2512R4700FEA
Beschreibung:
RES 0.47 OHM 3.0 W 1% 2512 SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 470 mOhms
Series WFM
Power (Watts) 3W