WFPA39394L000FEB
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WFPA39394L000FEB
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
RES 0.004 OHM 1% 20W 3939 WIREBO
Auf Lager : 462
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.394" L x 0.394" W (10.01mm x 10.01mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
Resistance 4 mOhms
Series WFP
Power (Watts) 20W