Zuhause / Pads, Sheets / WG-15NS20020010
minImg
WG-15NS20020010
AMEC Thermasol
Produkt-Nr.:
WG-15NS20020010
Hersteller:
AMEC Thermasol
Beschreibung:
THERMAL PAD 200MMX200MM BLUE
Auf Lager : 4
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 2
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity -
Color Blue
Backing, Carrier -
Outline 200.00mm x 200.00mm
Material Non-Silicone
Thermal Conductivity 1.5W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0394" (1.000mm)