Zuhause / Pads, Sheets / WG-60NS20020015
minImg
WG-60NS20020015
AMEC Thermasol
Produkt-Nr.:
WG-60NS20020015
Hersteller:
AMEC Thermasol
Beschreibung:
THERMAL PAD 200MMX200MM PINK
Auf Lager : 4
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity -
Color Pink
Backing, Carrier -
Outline 200.00mm x 200.00mm
Material Non-Silicone
Thermal Conductivity 6.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0591" (1.500mm)