WI050100WE80138BJ1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
WI050100WE80138BJ1
Beschreibung:
CAP CER 800PF 11KV
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 11000V (11kV)
Mounting Type -
Size / Dimension -
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Ratings -
Series -
Package / Case -
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 800 pF