WI140316WQ75236BJ4
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
WI140316WQ75236BJ4
Beschreibung:
CAP CER 7500PF 22.5KV SCREW
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 12.736" (323.50mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 22500V (22.5kV)
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.472" Dia (139.00mm)
Capacitance 7500 pF