WI140376WP10336BJ1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
WI140376WP10336BJ1
Beschreibung:
CAP CER 10000PF 20KV SCREW
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 15.098" (383.50mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 20000V (20kV)
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.472" Dia (139.00mm)
Capacitance 10000 pF