WIFI2462-11-S
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
WIFI2462-11-S
Beschreibung:
2462 MHZ WIFI CAVITY BAND PASS F
Benutzer handbuch
Insertion Loss 3dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.252" L x 2.205" W (108.00mm x 56.00mm)
Height (Max) 1.024" (26.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 22MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 2.462GHz Center