WK202070A4702J2200
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
WK202070A4702J2200
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 47K OHM 5% 1W AXIAL
Auf Lager : 1964
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 47 kOhms
Series WK2
Power (Watts) 1W