WK80922001003J5C00
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
WK80922001003J5C00
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 100K OHM 5% 4W AXIAL
Auf Lager : 1079
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.354" Dia x 0.787" L (9.00mm x 20.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 kOhms
Series WK8
Power (Watts) 4W