WKO222MCPTCRKR
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
WKO222MCPTCRKR
Beschreibung:
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Applications Safety
Height - Seated (Max) 0.630" (16.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 440VAC
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.512" Dia (13.00mm)
Capacitance 2200 pF