WKO330MCPEF0KR
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
WKO330MCPEF0KR
Beschreibung:
CAP CER 33PF 440VAC U2J RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Applications Safety
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.492" (12.50mm)
Voltage - Rated 440VAC
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Temperature Coefficient U2J
Capacitance 33 pF