WKO681MCPCD0KR
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
WKO681MCPCD0KR
Beschreibung:
CAP CER 680PF 440VAC Y5U RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Applications Safety
Height - Seated (Max) 0.472" (12.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 440VAC
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.354" Dia (9.00mm)
Temperature Coefficient Y5U (E)
Capacitance 680 pF