WKP332MCPTH0KR
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
WKP332MCPTH0KR
Beschreibung:
CAP CER 3300PF 760VAC Y5U RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Applications Safety
Height - Seated (Max) 0.709" (18.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.492" (12.50mm)
Voltage - Rated 760VAC
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.591" Dia (15.00mm)
Capacitance 3300 pF