WKP472MCPDRUKR
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
WKP472MCPDRUKR
Beschreibung:
CAP CER 4700PF 760VAC Y5U RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Applications Safety
Height - Seated (Max) 0.827" (21.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Voltage - Rated 760VAC
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Capacitance 4700 pF