SICK, Inc.
Produkt-Nr.:
WL27-3S1531
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
SENSOR RETROREFLECTIVE 15M RELAY
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 60°C (TA) |
| Ingress Protection | IP67 |
| Response Time | 10ms |
| Sensing Distance | 3.937" ~ 590.551" (100mm ~ 15m) |
| Output Configuration | Relay - Dark-ON/Light-ON |
| Sensing Method | Retroreflective |
| Light Source | Red (660nm) |
| Product Status | Obsolete |
| Connection Method | Cable |
| Series | W27-3 |
| Voltage - Supply | 20V ~ 250V |
| Mfr | SICK, Inc. |
| Cable Length | 78.74" (2m) |
| Package | Bulk |
| Adjustment Type | Adjustable, Potentiometer |
| Base Product Number | WL27 |