WLB32ZC850PBQMG
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
WLB32ZC850PBQMG
Beschreibung:
WLB32 WORK LIGHT BAR; SWITCHED H
Benutzer handbuch
Lens Type Tubular, Diffused
Operating Temperature -25°C ~ 45°C
Rated Life 50,000 Hours
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Termination Style Wire Leads
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.26" x 1.81" (32.0mm x 46.0mm)
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series WLB32
Power - Rated -
Length 33.46" (850.0mm)
Voltage - Supply 90 ~ 264VAC