WLB92X550PWMQ
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
WLB92X550PWMQ
Beschreibung:
WLB92 WORK LIGHT BAR; PWM DIMMIN
Benutzer handbuch
Lens Type Tubular, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life 50,000 Hours
Ingress Protection IP40
Termination Style Connector (M12)
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 3.82" x 4.09" (97.0mm x 104.0mm)
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series WLB92
Power - Rated -
Length 21.65" (550.0mm)
Voltage - Supply 24VDC