WLB92ZCG550PBQMB
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
WLB92ZCG550PBQMB
Beschreibung:
WLB92 WORK LIGHT BAR; SWITCHED O
Benutzer handbuch
Lens Type Tubular, Diffused
Operating Temperature -35°C ~ 50°C
Rated Life 50,000 Hours
Ingress Protection IP40
Termination Style Wire Leads
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 3.82" x 4.09" (97.0mm x 104.0mm)
Power - Rated -
Length 21.65" (550.0mm)
Voltage - Supply 100 ~ 277VAC